Úvod > > Aktuality > Děti na novém hřišti

Děti na novém hřišti

Datum konání:
10.3.2022

Rádi bychom touto cestou moc poděkovali panu starostovi, že můžeme využívat nové hřiště v Bolehošti u obecního úřadu. Protože jsme ve čtvrtek 10.03.2022 navštívili knihovnu, která sídlí na obecním úřadu, vzali jsme s sebou i míč a rozhodli se nové hřiště u obecního úřadu hned vyzkoušet. A musíme říct, že je skutečně super. Vyzkoušeli jsme si házet do basketbalového koše, proběhli se, zahráli si hru „Cukr, káva, limonáda“. Už teď se těšíme, až zase na hřiště půjdeme. Zkusíme si zahrát fotbal, vezmeme s sebou i pálky a míček a zkusíme tenis. Nebo si vezmeme pálky s košíkem a zahrajeme si badminton. Ještě jednou velké poděkování, že máme další skvělé místo pro náš pobyt venku na čerstvém vzduchu. Fotografie najdete ve fotogalerii.

Děti a učitelky MŠ Bolehošť