Úvod > > Vybavení školy

Vybavení školy

Výuka probíhá ve dvou třídách. Učebny jsou prostorné, vhodně uspořádané a podnětně esteticky vyzdobené. Žáci se tak učí v prostředí, které vyhovuje jejich věku a ve kterém se cítí dobře. Na stěnách tříd visí nástěnné výukové obrazy, které slouží jako opora ve výuce. Ve třídách jsou parkety. Na části podlahy jsou položeny koberce, na kterých v případě možnosti probíhá výuka. Nábytek je klasický. Židle a lavice jsou v obou třídách výškově nastavitelné. Učitelský sbor má k dispozici sborovnu, kabinet školních pomůcek.

Škola je velmi dobře vybavena učebními pomůckami. Z hlediska materiálně technického zabezpečení výuky je škola vybavena kopírovacím strojem, 5-ti počítači s připojením k internetu, 1 laserovou tiskárnou, 1 inkoustovou tiskárnou se skenerem a kopírkou, dobrým výběrem výukových programů pro žáky 1. stupně. V obou učebnách jsou instalovány interaktivní tabule.

Školní knihovna je rozdělena na učitelskou a žákovskou. Je doplňována vhodnou literaturou dle aktuální nabídky.

Nákup a obnova učebních pomůcek a učebnic probíhá rovnoměrně, fond se stále obnovuje a doplňuje dle potřeb.

Součástí školy je tělocvična a oddělení školní družiny, která využívá prostory tělocvičny.

U školy je školní zahrada vhodná zejména pro pobyt dětí o velké přestávce, ve školní družině a v hodinách tělesné výchovy.

DSCF3437.JPGDSCF3436.JPGDSCF3435.JPG