Novější 1 3 11 22 32

Základní_škola_a_mateřská_škola_Bolehošť__PLAKÁT-pdf.png

Změna focení

Pozor změna!

Focení se přesouvá na pondělí 25.3. od 8.30 hodin. Děkujeme za pochopení.

Baletní představení

Dne 26.3. pojede 1. - 5. třída na výlet do Třebechovic na baletní představení Popelka. Cesta tam vlakem, zpátky v případě příznivého počasí pěšky, oběd připraví do podoby pikniku paní kuchařka. Další podrobnosti vám sdělí paní učitelka na rodičáku.

Rodičovská schůzka MŠ

V úterý 12.3. v 16.30 hodin, proběhne rodičovská schůzka pro rodiče dětí z MŠ. Děkujeme za pochopení.

Jarní focení

V úterý 26.3. proběhne v tělocvičně focení. Začátek bude v 8.30, nejdříve pro rodiče, které chtějí fotit děti se sourozenci, nebo děti, které přijdou jen na focení. Poté bude školka a pak škola. Děkujeme za pochopení!

Školní družina

Zjišťujeme zájem o školní družinu v období jarních prázdnin. Provoz od 7.00 do 15.00 hodin. Cena oběda je v plné výši, bez dotace. Podmínkou provozu ŠD je minimální počet 10 přihlášených dětí. Děti nahlašujte ve škole, nebo ve školní družině.

Děkujeme!

Rodičovská schůzka ZŠ

Dne 13.3. od 16.30h proběhne rodičovská schůzka (informace - plavecký výcvik, škola v přírodě, koncert v kostele).

Děkujeme za pochopení!

Sportovní kroužek

Vzhledem k malému počtu přihlášených dětí, se ve druhém pololetí ruší Sportovní kroužek. Děkujeme za pochopení!

Novější 1 3 11 22 32