Úvod > Družina

received_210958448637255.jpeg

received_239982575694789.jpeg

Školní družina je:

• místo pro zájmové vyžití žáků
  • místo pro regeneraci sil žáků po vyučování
  • místo pro rozvíjení tvořivosti
  • místo pro posilování sebevědomí
  • místo pro radost

Cílem náplně školní družiny je smysluplné trávení času žáků po skončení vyučování, které  v sobě zahrnuje činnosti a ak

tivity zaměření na relaxaci, volnou hru žáků po vyučování, pobyt venku na zdravém vzduchu, rozvoj tvořivosti, kreativity a v neposlední řadě i na vzdělávání v návaznosti na školní výuku.

Naše školní družina je součástí školy a je umístěna v přízemí budovy. K pohybovým aktivitám máme k dispozici tělocvičnu a venkovní zahradu v areálu školy. Děti rády hrají míčové hry, využívají fotbalové branky a koše. Na zahradě jsou též průlezky a pískoviště – kde si hrají zejmé

na ti nejmenší. V ŠD si žáci nejen hrají a odpočívají, ale se také něco dozvídají při přírodovědných vycházkách do okolních lesů, luk a polí.

V ŠD se nachází velký koberec na hraní, stavebnice a spostu jiných her. Rádi využíváme počítače s výukovými programy Čj, Aj, M, Př, Vl a internet, který nám pomáhá k získání nových informací pro zpracování různých úkolů či referátů.