telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Domku, domku, domečku

Domku, domku, domečku 

Poslední říjnový den navštívilo naši školu hudební divadélko „Trsátko“ v zastoupení pana Josefa Zámečníka a Jany Hryzlíkové. Se zájmem jsme všichni pozorovali, jak nám před očima vyrostl krásný „Domeček pro rozbité a opuštěné hračky“. Jenže byl prozatím prázdný. Ale nebylo tomu tak dlouho. Postupně se do domečku nastěhovala opuštěná kočička, zajíček bez ouška a medvídek bez ocásku a jako poslední pohozený pejsek s papouškem. Zpívali jsme, tancovali a doufali, že se pro všechny hračky najde v domečku místečko. Naštěstí dopadlo všechno tak, jak mělo. Také jsme se seznámili s krásným hudebním nástrojem – tahací harmonikou.

Díky divadélku jsme prožili krásné a radostné chvíle plné zpěvu, tance a dětského smíchu. Myslím, že dětem se vystoupení velice líbilo, jelikož oba hudebníky odměnily velkým potleskem.