telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > HUDEBNÍ PROGRAM S PRVKY MUZIKOTERAPIE

HUDEBNÍ PROGRAM S PRVKY MUZIKOTERAPIEVe čtvrtek 28. února naší školou zněly různé tóny a zvuky. Chvíli jsme se ocitli v Severní Americe u Indiánů, za chvíli jsme byli za klokany v Austrálii a nechyběl ani Tibet a Vietnam. Pomocí příběhu o cestě kolem světa lektor dětem ukazoval a předváděl různé hudební nástroje, jako jsou bubny djembe, australský lidový nástroj didgeridoo, tibetské mísy a různé perkusivní nástroje, které děti nemají běžně možnost poznat.  Společně jsme “cestovali”, plnili zajímavé úkoly,  poznávali nové hudební nástroje, poslouchali, jak znějí a zároveň jsme byli součástí hudebního tvoření, protože jsme byli  maximálně zapojeni do děje a měli jsme prostor pro vlastní projev – bubny vyhrály na celé čáře a už víme, co si budeme přát pod stromeček. Pořad se nám všem moc líbil.