Úvod > > Aktuality > Jackie and the Giant

Jackie and the Giant

DSCF3085.JPGKe konci ledna jsme navštívili divadelní představení „Jackie and the Giant“. Herci z „The Bear Educational Theatre“ předvedli zajímavou, téměř hodinovou podívanou v anglickém jazyce.

A co je „The Bear Educational Theatre“? Jedná se o mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost, která se specializuje na výuku angličtiny formou interaktivních divadelních představení. Účinkující tedy zapojovali do děje přímo diváky (děti), kteří své nápady a reakce (samozřejmě v anglickém jazyce) směřovali přímo na pódium.DSCF3077.JPG

O čem bylo představení? Zlý obr (the bad Giant) má rád děti, ale má je rád na talíři. Proto děti musely na tohoto nenasytného tvora, který hovořil pouze anglicky, vyzrát. K tomu, aby je obr nesnědl, jim pomáhala Jackie. Naštěstí se jim to podařilo a mohli se všichni vrátit zpátky do školy.