Úvod > > Aktuality > Je tu opět nový školní rok

Je tu opět nový školní rok

A zase nám začal nový školní rok. Tentokráte už  2012/2013. Slavnostně jsme letos přivítali pět prvňáčků. Jsou to:

Dáša Gottwaldová

Jakub Kučera

Adéla Rejdáková

Adam Silný

Kamil Uhlíř

Naše škola má celkem 30 žáků. Tzn., že není podlimitní a obec nemusí přispívat na zvýšené výdaje na její vzdělávací činnost.

A hned první den školy jsme se už nemohli ani vejít do jedné třídy na slavnostní zahájení! Kromě dětí a učitelek si první den školy nenechali ujít rodiče, prarodiče a mladší sourozenci prvňáčků. Pozván byl i pan starosta Petr Kubíček.

Starší žáci nás mile překvapili pěkným vystoupením, které od loňského roku vůbec nezapomněli. Přítomné hezky pozdravili a představili se. Po prvním rozkoukání se osmělili i naši nejmladší, kteří nám prozradili, jak se těšili do školy. Na památku na jejich slavnostní den jim byl předán uvítací list – Už jsem prvňáček a za tónů slavnostní hudby byli šerpováni.

Ve svém krátkém vystoupení nás poté pozdravil pan starosta, který nám mimo jiné popřál šťastné vykročení do nového školního roku.

Věřím, že slavnostní zahájení nového školního roku bylo důstojné a pro všechny zúčastněné i příjemné.

Na závěr přeji ještě jednou všem dětem i ostatním zaměstnancům školy hodně pracovních úspěchů, zdraví a spokojenost z dobře vykonané práce.

Mgr. Hana Boukalová