telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Poděkování

PoděkováníDatum konání:
16.5.2019

... a  přišel  květen a byl Svátek matek, ke kterému připravily děti  ZŠ pod vedením učitelského sboru kulturní pásmo.

Ve čtvrtek 16. května nás přivítala paní učitelka Mgr. Denisa Školníková v ZŠ. Tělocvična se změnila ve společenskou místnost vyzdobenou růžovou stuhou a spoustou barevných nafukovacích balónků.

Stolky byly pokryty ubrusy a ozdobeny ubrousky. Na každém ležel nápojový lístek, tácek se slaným pečivem a tácek s dětmi vlastnoručně připravenými a upečenými muffiny. 

Děti nám předvedly připravený program plný hezkých a veselých písniček, básniček, tanečků a scének. Mezi jednotlivými vystoupeními poděkovaly děti maminkám dárečkem, sladkou pusou, karafiátem a další pusou.

Pak se uskutečnily Mamkohrátky, kde si zasoutěžily některé děti s maminkami ve skládání košile, v krájení brambor na malé kostičky, ve složení papírové lodičky …

Nakonec byl každé mamince udělen  školní družinou Bolehošť diplom za mamkohrátky. Ten každé dítko spolu s velikou pusou předalo své mamince. Děti byly úžasné a vystoupení se opravdu povedlo. Radostný  potlesk po každičkém výstupu byl toho důkazem. I slzičky štěstí se nám v očích zaleskly. Všem,  kteří se podíleli na přípravě  a na samotném vystoupení patří srdečný dík.

A pak se hodovalo. Starší děvčata nám na přání uvařila z nápojového lístku vybranou kávu nebo čaj. Muffiny připravené dětmi byly výtečné, společně jsme si na nich pochutnávali. 

Povídání nebralo konce…

Ani domů se nám v to příjemné odpoledne nechtělo. Ještě jednou všem upřímný dík. 

Babiččino srdce  stále zůstává mile potěšeno.              

 

       Věra Sluková