telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Říše ryb

Říše rybSVČ Bájo vyhlásilo pro děti ze škol a školských zařízení Královéhradeckého a Pardubického kraje výtvarnou soutěž na téma: vodní svět pramenů, tůní, potoků, říček, řek, jezer, rybníků i moří a oceánů. I naše škola se do této výtvarné soutěže Říše ryb zapojila. Celý jeden týden jsme si ve školní družině povídali o vodě, rybkách, vodních rostlinách, hledali jsme informace na internetu, v encyklopediích a jiných dostupných materiálech. Na závěr týdne jsme se na základě našich nově získaných znalostí pustili do práce. Malovali jsme, kreslili, obtiskávali a barvili, šili sítě na ryby, lepili a obkreslovali. Potom jsme všechny povedené výtvory společně poslali do soutěže. A k naší velké radosti se porotě dva výkresy zalíbily natolik, že děvčata Eliška Netíková a Barborka Ševcová získala čestná uznání.

                                                                         Moc gratulujeme.