telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Školní výlet

Školní výletDatum konání:
26.5.2022

Blíží se konec školního roku. Shon, dohánění, zkoušení, trochu (i více) stresu. To vše k tomuto období patří. Samozřejmě ale i příjemné věci – jako je školní výlet. A zvláště, když bude po dvou letech.

Společně s dětmi z MŠ jsem ve čtvrtek 26. května vyjeli na vytoužený výlet. Ráno pro nás přijel krásný autobus a hurá do Stěžer. To byla naše první zastávka. Malý ZOOpark se zvířátky byl prima. Zvířátkům jsme dovezli mrkvičky a jablka a paní průvodkyně nám pověděla mnoho zajímavých informací. Nastal čas oběda. Dostali jsme ze školní kuchyně balíček s kuřízkem a chlebem. Povedl se, byla to mňamka. A zpět do autobusu a jede se dál. Hrádek u Nechanic byl naše další zastávka. Školáci a předškoláci se vydali na prohlídku zámku a ti nejmenší čekali v zámecké zahradě, kde si to také patřičně užili. Nechyběl ani nákup suvenýrů. Jen zmrzlina nám chyběla. Hurá zpět do autobusu a jede se směr škola v Bolehošti. V autobuse jsme si zazpívali, aby nám cesta rychleji utíkala.

U školy na nás už čekali rodiče. Výlet se nám moc líbil, počasí nám přálo a tak se těšíme na další akce, které nás na závěr tohoto školního roku ještě čekají.