Úvod > > Aktuality > The Cooking Show

The Cooking Show

Datum konání:
9.4.2019

V úterý 9. dubna jsme se spojili se Základní školou v Albrechticích nad Orlicí sice na cenově dražším, ale vysoce interaktivním, vizuálním a humorném představení výuky základů angličtiny. Procvičovala se tu slovíčka, čísla, výslovnost,  zazněly krátké věty týkající se jídla a vaření, děti se naučily i písničku.

Mim Schelie  Nielsen alias Dr. Klutze dokázal s dětmi komunikovat, zapojit je do představení. Jako šéfkuchař s italským šarmem vykouzlil ve své kuchyni různé dobroty od palačinek přes špagety s masovými kuličkami až po kouzelný dort a samozřejmě úsměv i radost v dětských očích.

Děti i učitelé se během představení báječně bavili a nám nezbývá než Dr. Klutzovi poděkovat za skvělý herecký výkon a výbornou show.
Thank you, Schelie! See you next year, we hope!