telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Vyřazení předškoláků z MŠ

Vyřazení předškoláků z MŠDatum konání:
23.6.2022

Vyřazení předškoláků z MŠ

Ve čtvrtek 23.06.2022 se u nás na zahradě konalo slavnostní vyřazení našich předškoláků. V úvodu ceremoniálu proběhl slavnostní nástup nejen předškoláků, ale i ostatních kamarádů mateřské školy na nádhernou instrumentální skladbu Haleluja. Po slavnostním nástupu naši předškoláci přednesli rozlučkovou básničku se školkou. Poté jsme poprosili pana starostu a paní ředitelku o slavnostní vyřazení. Pan starosta naše předškoláky slavnostně ošerpoval a paní ředitelka předala předškolákům knihu Dopravní výchova pro předškoláky. Následoval přípitek dětským šampaňským a nakonec jsme vyzvali všechny přítomné, zda by si s námi na zahradě nezatančili na závěrečný hit Holky z naší školky. Počasí nám vyšlo na jedničku, předškoláci tímto slavnostním aktem završili jednu velice důležitou etapu svého života – rozloučili se s mateřskou školou a od 1. září se z nich stanou školáci.

A my všichni jim přejeme hodně štěstí, zdraví, úspěchů, dobré kamarády a nové znalosti, vědomosti a zkušenosti.

Predskolaci 2.JPG Predskolaci 3.JPG