telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Vzácná návštěva Mikuláše, čerta a anděla v naší škole

Vzácná návštěva Mikuláše, čerta a anděla v naší školeDatum konání:
8.12.2021

Ve středu 8. prosince 2021 bylo v naší škole slyšet chrastění řetězu, cinkání zvonečku a byla cítit vůně po ohni. Nebojte se, nehořelo u nás. To nás navštívila trochu opožděně vzácná návštěva. Objevil se nejprve hudrající čert, za ním kráčel Mikuláš a jako poslední cupital anděl. Byli jsme všichni rádi, že nás jako každý rok poctili svou vzácnou návštěvou, protože už jsme si mysleli, že na nás snad zapomněli. Kdo měl v knize hříchů napsaný nějaký ten prohřešek, slíbil, že se do příštího roku polepší. Každý si pak od anděla odnesl malou dobrotu, od čerta si děti z mateřské školy odnesly také čertovské vysvědčení. Tak se zase budeme těšit příští rok….

Nashledanou, čertíku, Mikuláši i anděli!