telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Zápis žáků do 1. ročníku - aktuální informace

Zápis žáků do 1. ročníku - aktuální informaceNa základě materiálu MŠMT „Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021“ a vzhledem k mimořádným opatřením k současné situaci upravuji postup zápisu žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/21: 

Zápis do 1. ročníku se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Upřednostníme také podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole.

V nejbližší době budete informováni o podrobnostech, jak zápis na naší škole proběhne.

Školská poradenská zařízení zajistí nejnutnější služby v souvislosti se zahájením školního roku, tedy typicky žádosti o odklad povinné školní docházky. Správní řízení o zápisu se v těchto případech přeruší do doby vydání doporučení školského poradenského zařízení.

 

 

V Bolehošti, 23.03.2020                                                                                          Mgr. Hana Boukalová

                                                                                                                                      ředitelka školy