telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Zima je prima - radost ze sněhu MŠ

Zima je prima - radost ze sněhu MŠDatum konání:
21.1.2021
Po několika letech, kdy nám paní Zima mnoho sněhu nevykouzlila, letos jsme se dočkali. Pravda je, že jsme tolik sněhu ani nečekali. Ve středu jsme se vydali k zámečku na kopec, abychom si kromě stavění sněhuláků a různých domečků vyzkoušeli taky pořádnou jízdu po sněhu. Vzali jsme pytle, pořádně se ustrojili a vydali se za dobrodružstvím. Sníh nám trochu vlivem tepla a slunečních paprsků odtával, takže to na pytlích někomu jelo a někomu ne. To by ale nebyly naše děti, aby nevymyslely nějaké náhradní řešení. Někomu to jelo krásně i po zádech nebo po břiše. Stylu jízdy se meze nekladly a děti se na kopci hezky vydováděly. A jízdu na pytli jsme si vyzkoušely i my učitelky. A byla to paráda. Zima a sníh prostě patří dohromady a radovánky ve sněhu, to je prima. Sice pěkně zmáčení, ale spokojení jsme se vrátili do školky zpátky. Děkujeme paní Zimě za možnost si to letos skutečně užít.