Úvod > > Aktuality > Dotazníkové šetření

Dotazníkové šetření

Blížil se konec školního roku a my jsme se připravovali na závěrečné hodnocení žáků . A aby to bylo spravedlivé, rozhodli jsme se učinit totéž, ale naopak. Nabídli jsme žákům  a jejich zákonným zástupcům, aby zhodnotili nás , naši práci, školu.

Připravili jsme dotazníkové šetření, Pro každou skupinu jsme si nachystali dotazníky a  prosili o jejich objektivní vyplnění .

Žákům jsme rozdali dva druhy dotazníků – pro mladší (1. a 2. roč.) a pro starší (3. a 4. roč.). Zajímalo nás, co se žákům líbí a nelíbí na naší škole. Celkem odpovědělo 25 žáků ( jeden byl nemocný).

Rodiče jsme žádali, aby se v prvním dotazníku zamysleli nad prací základní školy a ve druhém nad činností školní družiny. Z 24 dotazníků se nám vrátilo zodpovězených 19.

Odpovědi jsme pečlivě vyhodnotili a budeme se je snažit zohlednit v naší další činnosti.

Níže jsou zobrazeny výsledky spolu se zněním otázek.

Dotazníkové šetření.doc