telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Hodina kouzel

Hodina kouzelUteklo to jako voda a ve škole jsme už skoro měsíc. A abychom si naši školní docházku trochu zpříjemnili, pozvali jsme si do školy kouzelníka jménem RENO. Nebyl to první kouzelník, který k nám zavítal, ale tento byl velice šikovný, zábavný a milý. Dnešní kouzelnické vystoupení bylo plné jeho spolupráce s dětmi, které byly na začátku trochu nedůvěřivé. Ale svými kouzly s kartami, s provázky, se sklenicí mléka a podobně – měl je velmi propracovaná a efektní – si děti hned získal. Zapojily se do kouzelnických triků jako asistenti a ani paní učitelky nezůstaly pozadu. Všechna čísla děti nesmírně bavila a prožily si tak silný kouzelnický zážitek. Na rozloučenou vykouzlil RENO skutečného králíka Mazlíka. Za příjemné vystoupení děkujeme a těšíme se na další.