Úvod > > Aktuality > Je tu opět nový školní rok

Je tu opět nový školní rok

A zase nám začal nový školní rok. Tentokráte už 2014/2015. Slavnostně jsme letos ve školních lavicích přivítali 4 prvňáčky. Jsou to:

Radek Čtvrtečka                                    Bolehošť 103

Tereza Nováková                                    Bol. Lhota 47

Ondřej Schejbal                                       Očelice 73

Barbora Ševcová                                     Bolehošť 52

V tento významný den je do školy doprovodili nejen rodiče, ale i prarodiče a mladší sourozenci.

Celkem má naše škola 28 žáků. Hned v první den školy nás na slavnostním zahájení byla celá třída. Starší žáci nás mile překvapili pěkným vystoupením, které od loňského roku vůbec nezapomněli. Všichni jednotlivě přítomné pozdravili a zároveň se představili. Po prvním rozkoukání se osmělili představit se i naši nejmladší – prvňáčci, kteří nám i pověděli, zda-li se těšili do školy. Na památku jim byl předán uvítací list – Už jsem prvňáček a všichni byli za zvuku slavnostních fanfár ošerpováni.

Ve svém krátkém vystoupení nás pozdravil i pan starosta Petr Kubíček, který nám mimo jiné popřál šťastné vykročení do nového školního roku .

Věřím, že slavnostní zahájení školního roku bylo důstojné a pro všechny zúčastněné i příjemné.

Na závěr přeji ještě jednou všem dětem i  ostatním zaměstnancům školy hodně pracovních úspěchů, zdraví a spokojenosti z dobře vykonané práce.

Mgr. Hana Boukalová