telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Pozdravy na Ukrajinu od dětí MŠ Bolehošť

Pozdravy na Ukrajinu od dětí MŠ BolehošťDatum konání:
7.3.2022

Protože i nás ve školce hluboce zasáhlo současné dění na Ukrajině, chtěli jsme i my z naší školky vyjádřit podporu všem lidem a hlavně potom dětem, které jsou teď na místě, kde zuří válka. Jsme moc smutní z toho, že v této době jsou ještě lidé, kteří si neváží míru na světě. Proto přejeme všem lidem na Ukrajině hodně štěstí, aby už byl zase mír a lidé mohli být zase veselí a šťastní. Posíláme všem spoustu lásky a podpory. V pohádkách vždycky dobro zvítězí nad zlem a my věříme, že i takhle to brzy dopadne na Ukrajině. Myslíme na Vás! Fotografie k nahlédnutí ve fotogalerii.

Děti a učitelky MŠ Bolehošť