telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Testování žáků 3. ročníku

Testování žáků 3. ročníkuToto testování proběhlo v rámci projektu STONOŽKA, do kterého jsou zapojeny školy z celé ČR. Testování se zúčastnilo i velké množství málotřídních škol. Zúčastněné školy testovaly své žáky od 8. do 19. dubna 2013.

Žáci měli k dispozici testy z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka, klíčových kompetencí a vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět. Školy si mohly vybrat mezi papírovou a elektronickou formou testů. Testování 3. tříd bylo přizpůsobeno sledované věkové kategorii.

Každý z testů obsahoval 18 úloh a čas k vypracování dílčích testů byl 25 minut na každý předmět.

Protože naši žáci 3 roč. patří mezi nejlepší  žáky školy a pracuje se nám s nimi od 1. roč. velmi dobře, dopadly letos výsledky na výbornou! Ze sedmi žáků se dva pro nemoc nezúčastnili. Pochvalu za svoje výsledky a reprezentaci školy si jmenovitě zaslouží tito žáci:

 

Anna Fabiánová

Tomáš Ježek

Eliška Minaříková

Zuzana Toucová

Anna Vinterová

 

 

Výslednou listinu vám překládáme k nahlédnutí. Více není třeba komentovat…

Výsledky testování