telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Začátek školního roku v mateřské škole

Začátek školního roku v mateřské školeVe středu 29.srpna naše školka opět otevřela po dvouměsíční pauze své dveře, abychom tu společně s dětmi mohli zažívat nová dobrodružství, kamarádství a hlavně kopec legrace.

Přivítali jsme 24 dětí, z toho pouhých 5 chlapců a 19 děvčat. Přišli mezi nás také noví kamarádi a bylo co objevovat – nové hračky, velkou zahradu s pískovištěm a mnoho dalšího. Na slzičky také došlo, ale jsme si jisti, že za pár dní bude všechno v pořádku a všichni se do školky budou těšit.

Začátek září se ponese v duchu poznávání. Přestože téměř všechny děti navštěvovaly MŠ už v minulém roce, řada věcí pro ně je nová a tak si v prvních týdnech budeme se staršími dětmi opakovat a s novými seznamovat: s pravidly třídy, se svojí značkou, se svým místem u stolečku, apod.

Pevně doufáme, že si společně nový školní rok jak se patří užijeme!

           

                                                                                                          Natálie Jarkovská, DiS.