telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Poslední den letošního školního roku

Poslední den letošního školního rokuJe pátek – poslední den letošního školního roku. Tento den je pro někoho normální, až nezajímavý, ale pro nás je něčím výjimečným. Tak jako slunce zapadá a vychází, tak žáci přichází a odchází.  Dnešek je pro nás učitelky a naše páťáky tak trošku smutný. Je to poslední den, kdy se vidíme všichni pohromadě. V září už je tu vystřídá jiná pátá třída a oni se vydají na další etapu svého krásného života.  Není to tak dlouho, pouhých pět let, kdy jako roztřesení prvňáčci vstoupili do naší školy. Pomalu si zvykali na školní pořádek, ukázňovali se a načerpávali vědomosti. Nebyla to vždy cesta lehká – pro ně, ani pro nás. Prodírali se pralesem pravopisu, hledali slovní druhy, vykružovali kružnice a řešili slovní úlohy, cestovali na mapách světem, cvičili, zpívali a snažili se vyjadřovat i cizím jazykem.  Nebylo jen učení, ale i školní družina, výlety a s nimi související veselé příhody, navázání nových přátelství, prožívali jsme chvíle veselé i vážné. Ačkoliv tomu možná nevěříte, právě zážitky ze základní školy vám nejvíce utkví v paměti.  Chtěla bych vám proto za nás všechny popřát mnoho úspěchů ve vaší nové škole, nezapomeňte na nás a přijďte se podívat.