Úvod > > Aktuality > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního roku

V pondělí 1. září se naše škola po dvou měsících prázdnin opět otevřela. Zkušení školáci rovnou zamířili do svých tříd. Ale pro našich pět prvňáčků to byl prvním školní den v jejich životě, a proto je do třídy a jejich lavice doprovodili jejich nejbližší.

Čekala na ně krásně vyzdobená třída, kde byli společně se svými rodiči slavnostně přivítáni

p. ředitelkou školy Mgr. Hanou Boukalovou, panem starostou Petrem Kubíčkem a ostatními učitelkami základní školy. Paní učitelka děti pasovala na prvňáky a předala jim dárečky.

V letošním školním roce se v 1. ročníku sešli:

Ondřej Černý                                                 Bolehošťská Lhota 20

Karolína Netíková                                         Bolehošť 34

Jan Rohlíček                                                  Lipiny 32

Petr Stodůlka                                                 Lipiny 37

Martin Štefan                                                 Bolehošťská Lhota 11

Zahájení prvního školního dne zpestřil program starších spolužáků. Ani oni neodešli domů s prázdnou, odnesli si domů drobné vyučovací pomůcky, které měli nachystané na lavici.

Prvňáčkům i všem ostatním žákům přejeme mnoho radosti ze školní práce a hodně kamarádů. Mezi 27-mi dětmi to snad nebude problém.