telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Těšíme se na Ježíška

Těšíme se na JežíškaČas adventu je tady a pro děti znamená víc než v jiné době, čas očekávání a těšení se na Vánoce, na Ježíška a na dárky.

Aby dětem čas rychleji  utíkal, uspořádali jsme v úterý 2.12. v tělocvičně školy společnou předvánoční hodinku s vánočním vystoupením dětí obou věkových skupin – ZŠ i MŠ. Pozvání přijali i ostatní zaměstnanci školy.

Nejprve se předvedli žáci se svým „operním“ vystoupením „O Červené Karkulce“. Na jeho nacvičení se podílely všechny učitelky ZŠ. Pohádku O Karkulce zná každé malé dítě, ale takto zhudebněnou, za doprovodu kláves, jsme ji ještě neviděli, ani neslyšeli. Všichni školáci se svých rolí herců a zpěváků zhostili více než dobře a za svůj výkon sklidili bouřlivý aplaus všech přítomných. Malé děti seděly na lavičkách a ani nedutaly, tak moc se jim vystoupení starších kamarádů líbilo.

Potom se role vyměnily. Děti z mateřinky předvedly taneční program, který mají nacvičený na vánoční besídku pro rodiče. Všechna naše mrňátka se snažila předvést to, co se naučila a nebylo toho málo. A při tom se před velkými školáky a personálem školy ani trochu nestyděly. I ony sklidily potlesk. Sladká odměna od zaměstnanců školy děti povzbudila a potěšila. Tak tedy: „Šťastné a veselé a ne jenom dárky“.