telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Vánoční pohádka aneb když dárky ožijí

Vánoční pohádka aneb když dárky ožijíJe prosinec. Očka našich dětí září jako lucerničky.  Přichází čas adventu a Vánoc. To jsou chvíle, kdy se plní tajná přání a kdy je čas na pohádku. Jedna taková pohádka přišla i do naší školy mezi naše dětičky, školáky a školačky.  Jmenovala se „ Když dárky ožijí“. A opravdu se tak stalo. Pod vánočním stromkem, který pomocí kouzel maminka krásně ozdobila, se objevily dárečky pro tatínka, Bohouše a Aničku.  A najednou z krabice na nás vykoukla krásná panenka, voják, indián a také papuče a nádherný šátek – ten tu zanechal Ježíšek pro maminku. Na závěr jsme Ježíškovi poděkovali a za tónů kytary a pěkné písničky jsme se rozloučili. A nyní už opravdu každý z nás čeká na ten svůj Štědrý večer, na kapra, stromeček a hlavně na splněná přání.