telefon +420 734 675 291 email zs@bolehost.cz Datová schránka: wthmbqr
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Zahájení školního roku 2017/2018

Zahájení školního roku 2017/2018     V pondělí 4. září přivítala naše škola, tentokrát v nově upravené, přistavěné a vyzdobené budově, opět své žáčky. Ze všech dětí, které se slavnostního zahájení školního roku zúčastnily, se pochopitelně největší pozornosti těšili čtyři prvňáčci, jimž tak chtěli učitelé, rodiče i ostatní žáci jejich první den ve škole co nejvíce zpříjemnit.

      Zahájení školního roku 2017/2018 se zúčastnil též pan starosta Petr Kubíček, který srdečně promluvil a popřál hodně úspěchů, zdraví, sil a trpělivosti  dětem, rodičům i učitelům. Věříme, že se bude dětem v naší škole opravdu líbit a že si z ní odnesou do života kvalitní základy pro své další vzdělávání.

 Všem, kdo jste tento den prožili spolu s námi, moc děkujeme. Žákům, rodičům i pedagogům přejeme krásný školní rok a těšíme se na další setkávání.